גדרות רשת

גדר-רשת

תוכן עינינים

מאמרים נוספים

שיתוף

מידע נוסף

צוות השירות של ח.ממרוד מזמין אתכם לפנות ולקבל מידע נרחב לשירותכם

גדר, מטבע היותה ובתנאי שהיא יוצרה מהחומרים המתאימים והותקנה כהלכה, אמורה לספק פתרון לצורך ולרצון לשמם היא הוקמה.

ישנם סוגים רבים ומגוונים של גדרות: גדר רשת, גדר מתכת, זכוכית, עץ וגם גדרות העשויות משילובים בין חומרים.

בין אם  מטרת הקמת הגדר היא שמירה על ביטחון או על תכולת שטח מסוים, בין אם לצורך שמירה על פרטיות ובין אם היא נועדה להגנה על חיי אדם ורכוש במרחב הציבורי-ביטחוני- תעשייתי או פרטי, תהא הסיבה אשר תהא ישנם כללים עליהם יש להקפיד:

אז איך מתחילים? איסוף,תכנון, מדידות, אישורים וכל השאר….

איסוף – חוק ההדדיות נכנס כאן לתמונה:

  • איש המקצוע אשר יתקין את הגדר יירצה מן הסתם, לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים הנוגעים לצרכים הפונקציונאליים לשמם תוקם הגדר- הלקוח בדומה לו, ירצה לקבל את כל המידע על מתקין הגדר. נשמע טריוויאלי? לווא דווקא! שלב איסוף וקבלת מידע מעמיק על אופן ביצוע העבודה על פי שלבים מפורטים, על החומרים בהם איש המקצוע משתמש- האם הם עומדים בתו התקן הישראלי? האם בידיו המלצות מוכחות מלקוחות קודמים?
  • נושא חשוב נוסף, ואולי אף לפני איסוף מידע על המתקין , הוא להבין אם יש     צורך בהיתר להתקנת הגדר. ברמה העקרונית ועל פי חוק, יש צורך בקבלת היתר לבניית/ הקמת גדר – היתר זה ניתן לקבל דרך הרשויות המקומית – אולם, אם הגדר אינה גבוהה משניים וחצי מטר, אזי בדרך כלל לא יהיה צורך באישור – בכל מקרה, יש לבדוק בציציות לפני שיוצאים לדרך.
  • מטרה ותכנון – אם לדוגמא מדובר בגדר היקפית שנועדה לשמור ולהגן על מתקנים ביטחוניים וחיוניים, מוסדות ציבוריים, בניינים , גידור שטחים חקלאיים ועוד… הרי שגדר רשת תספק עמידות גבוהה לאורך זמן – תהליך היצור של גדרות רשת נעשה באופן קפדני ומחומרים איכותיים העוברים תהליכי שימור המבטיחים את עמידותם לשנים רבות.
  • גדר רשת המגיעה במגוון מידות וגבהים תהווה פתרון ראוי לשמירה על פרטיות ותיחום שטחים פרטיים תוך שמירה על העיצוב שנבחר מראש.
  • שלב המדידות והכנת התרשים- על מנת להבטיח תוצאה סופית מדויקת ותקינה יש לתת לשלב המדידות תשומת לב מיוחדת. המדידה של הגדר העתידית ותוואי השטח חייבות להיות דקדקניות ביותר ולהופיע באופן מפורט בתרשים .

לסיכום, גדר רשת שיוצרה על פי סטנדרטים גבוהים תהווה בסיס איתן לקשת רחבה של צרכים, בתנאי כמובן שההתקנה תכלול חיזוקים במרחקים קבועים מראש ותותקן באופן מקצועי.

דילוג לתוכן