אודות

  • ח.ממרוד-שערים-וגדרות

אודות ח.ממרוד

ח. ממרוד היא חברה מובילה בתכנון ובביצוע עבודות גידור מזה למעלה משישה עשורים. לחברה ניסיון עשיר ומגוון בביצוע פרויקטים מורכבים הן בישראל והן בחו"ל

החברה החלה את פעילותה כחברה משפחתית בתחילת שנות השישים, בביצוע עבודות ממשלתיות ברחבי הארץ, ועם השנים ביצעה פרויקטים רבים בתחום הגידור הבטחוני עבור משרדי ממשלה, מוסדות ציבור וחברות ממשלתיות. בין לקוחות החברה נמנים משרד הביטחון, מע"צ, חברת חשמל, רשות הנמלים והרכבות, ק.צ.א.א., תע"ש ומקורות.

בשנות השמונים הרחיבה החברה את פעילותה אל השוק האזרחי ומאז הצטרפו למעגל לקוחותיה חברות ציבוריות כגון נתיבי איילון, מבני תעשיה, גב ים, דרך ארץ-חוצה ישראל, רשויות מקומיות, חברות קבלניות ויזמים פרטיים.

החברה חרטה על דגלה הובלה בתחום איכות המוצר המסופק ללקוחותיה, ובהתאם היא מקפידה על יצור, גלוון וצביעה של מוצרי הגידור על פי התקנים הנדרשים ע"י מכון התקנים הישראלי.

עם הכניסה למילניום החדש, הרחיבה החברה פעילותה וכיום היא מספקת מענה אף בתחום מערך האבטחה ההיקפית הכולל את תחום המתח הנמוך, תוך תפירת פתרון מלא, משלב התשתיות הפיסיות וכלה בתכנון, והוצאה לפועל של כל מערך הטכנולוגיה הנדרש.

החברה שוזרת פתרונות איכותיים, לאחר בחינת כל הכלים והטכנולוגיות הקיימים הנדרשים לפרויקט, ומטמיעה פרויקט אבטחה מורכב המותאם לצרכי הלקוח.
חברת ח. ממרוד פועלת בשיתוף פעולה מלא עם מהנדסים, אדריכלים ויזמים פרטיים ומספקת פתרונות בטחוניים, טכניים ועיצוביים התפורים על פי דרישות הלקוח.

הנהלת החברה

חיים ממרוד

חיים ממרוד, מנכ"ל ומייסד

עם שחרורו משירות צבאי בחיל האויר בשנת 1961, פרש חיים מעולם החקלאות בתוכו גדל והחל אתלאחר זמן קצר נרשם כספק מוכר לעבודות הממשלה בכלל ופרויקטים של משרד הבטחון בפרט, שםבמסגרת החברה, ביצע חיים פרויקטים משמעותיים לתפארת מדינת ישראל – ובין היתר, גידור שדהככל שהוכחה יכולתו המקצועית המשיכה החברה והתפתחה וחיים הפכה לחברה משפחתית, תוךדרכו העצמאית כקבלן משנה בתחום הגידור הבטחוני.הוכיח עם השנים את איכות העבודה והשירות שהוא נותן ללקוחותיו.התעופה בן גוריון והתעשיה האוירית, ונמל הנפט באשקלון.שהוא מצרף אליו את אביו יוסף ז"ל ושניים מאחיו.בשנות ה-90 הצטרפו לחברה שני בניו של חיים – יוסי ואופיר.חיים נשוי ואב ל-4 וסב ל-8

יוסי ממרוד, סמנכ"ל הנדסה

הבכור בבני משפחת ממרוד, גדל על ברכי עולם הגידור וינק ממנו מיום לידתו.עם שחרורו משירות צבאי ביחידה 8200, בשנת 1990, החל את לימודי ההנדסה אזרחית, ובמקבילבין השנים 1994 ועד לשנת 2000 שימש יוסי בתפקידי שטח שונים ובניהול פרויקטים בחברה.עבד בחברה בתפקידי שטח שונים.בשנת 2000 מונה יוסי לתפקיד סמנכ"ל הנדסה בה הוא משמש עד היום.יוסי נשוי ואב ל-3.

יוסי ממרוד
אופיר ממרוד

אופיר ממרוד, סמנכ"ל תפעול

כנער החל לעבוד בחברה בחופשות הקיץ ונשאר בה עד עצם היום הזה.עם שחרורו משירות צבאי בחיל התותחנים בשנת 1994, החל את לימודי ההנדסה האזרחיתבמכללה הטכנולוגית בבאר שבע.בשנת 1996 הצטרף לחברה בתפקיד של מנהל פרויקטים.בסוף שנות ה-90 השלים אופיר הכשרות נוספות הנדרשות לתפקידו וביניהן כמנהל בטיחות באתריב-1999 הוביל אופיר את מהלך הכשרת החברה לעמידה בתקן ISO-9001 ועד היום הוא משמשבניה.כמנהל אבטחת האיכות בה.בשנת 2005 מונה אופיר לתפקיד סמנכ"ל תפעול בו הוא משמש עד היום.אופיר נשוי ואב ל-2.

תמי סעדה, מנהלת קשרי לקוחות וספקים

תמי הצטרפה לחברה בשנת 1991 בתפקיד של מנהלת אדמיניסטרטיבית.כיום היא חולשת על כל המתרחש בחברה, בכל אגפיה ומשמשת כמנהלת קשרי ספקים ומנהלת עם השנים לקחה יותר משימות ואחריות תפעולית.שרשרת המוצר עד הגיעו אל לקוחות החברה.נשואה, אם ל-3 וסבתא ל-6
תמי סעדה
קבלו הצעת מחיר מהירה דילוג לתוכן