תחומי פעילות

  • ח.ממרוד-שערים-וגדרות

מתחמים אסטרטגיים ומפעלים

ח.ממרוד מתמחה בתיחום וגידור מתחמים ומפעלים בעלי רגישות אסטרטגית . מגוון הפתרונות העומדים לרשותנו רחבים ומאפשרים היצע רחב אשר מבוסס על נסיון עשיר המתבסס על עשיה רבת שנים בתחום זה.

ח.ממרוד עומדת במיטב התקנים והרשיונות ויחד עם יחידת ההנדסה מספקת שירות מקיף ומקצועי לכל אתגר

שדות תעופה ונמלי ים

נמלי הים והאוויר הפכו עם השנים  לצמתים קריטיים של התנועה האזרחית והעסקית של המדינות השונות. מעביר להיבט ברור זה, חלק מהמדינות וישראל בתוכן כמובן, עומדות בפני התראות אבטחה קיצוניות אשר מחייבות מגוון שכבות מיגון וגידור קונבנציונליות ולעיתים חדשניות עם רבדים טכנולוגיים משמעותיים ועדכניים.

ח.ממרוד צברה נסיון רק בתחום זה ומאפשרת מנעד מוצרים ושירותים המהווים קשת מיגון וגידור בכל סדר גודל ובכל אילוץ יבשתי ואו ימי.

מוסדות ציבור

מוסדות הציבור הינם הלב האזרחי בכל מדינה אשר אמורים לספק מענה ושירות לקהל הרחב במרכז האוכלוסייה והישוב ויחד לדאוג ושמירה ואבטחה נדרשות של מוסדות אלו הבאים בדלתם. ההיסטוריה מוכיחה כי ישראל מהווה חלוצה בתחום אבטחת מוסדות ציבור.

ח. ממרוד מלווה את ישראל לאורך שנותיה וספגה את עקומת הלימוד תוך יצירת חדשנות מתמדת עם סל פתרונות בכל הרמות והצרכים

מוסדות חינוך

מוסדות החינוך מצהווים נקודה רגישה בבטן הרכה של כל אזרח. זה המקום הבטוח אשר מחנך ושומר על ילדינו לאורך מרבית שעות היום והשנה.

לצערנו במדינות כאלה ואחרות בעולם, קיים איום קבוע על מוסדות חינוך אלו דבר שיצר באופן טבעי תו"ל שלם ותפיסת אבטחה והגנה הכוללים גידור, מערכות טמ"ס ואף יחידות שו"ב כאשר מדובר במוסדות חינוך הפעילים על פני שטחים נרחבים הדורשים כיסוי ומורכב תוך מענה יעיל ואפקטיבי.

ח.ממרוד מספקת את המגוון המוצרים והשירותים לתחום זה כולל ניתוח ואבחון ראשונים לתכנון פתרון שלם מתאים נכון

בתי חולים ומוסדות בריאות

בתי חולים הפכו ליעד בשנים האחרונות. מוסדות אלו עומדים בפני התראות פח"ע והתראות פליליות אשר מציבים אתגרים משולבים ביחוד כאשר מדובר במוסד אשר מצריך מענה מיידי ומהיר ללקוחותיו הרבים אשר באים בשעריו ואשר שוהים בשטחו הרב ולעיתים רב מאד.

ח.ממרוד, תכננה ויישמה מגוון פתרונות המותאמים באופן מוחלט לצרכיו של כל מוסד רפואי בדגש על אופיו ופעילותו כך שהפתרון המיושם, הופך לחלק אינטגרלי משגרת הפעילות של המוסד ולא פתרון כפוי המעכב או מטריד את שגרת האוכלוסייה.

אנחנו כאן לשירותכם

חייגו: 08-8542572

או השאירו פרטים, ואנחנו נשוב אליכם בהקדם

קבלו הצעת מחיר מהירה דילוג לתוכן