שערים ומחסומים

שערים ומחסומים

תוכן עינינים

מאמרים נוספים

שיתוף

מידע נוסף

צוות השירות של ח.ממרוד מזמין אתכם לפנות ולקבל מידע נרחב לשירותכם

שערים ומחסומים משמשים ברוב המקרים לשליטה באזורים מאובטחים. בהתאם לאזור עליו יש להגן, חלקם עשויים לשמש אף על מנת לשלוט בגישת היציאה והכניסה של הולכי רגל. בחלק מהמקומות, שומרים במגזר העסקי והמוסדי שולטים באופן ידני בשערים במהלך שעות השיא של הפעילות.

לחלק ממערכות השערים והמחסומים יש גישה לרכבים למתחמי ועדי בתים ואזורי מסחר, כגון בבנייני מגורים גדולים או במתחמי מוסדות ציבוריים ומתחמים עסקיים, מפעלים מסחריים, קמפוסים עסקיים גדולים, מגרשי חניה למשאיות, מחסנים, או גופים ממשלתיים.

סוגי שערים ומחסומים

קיימים שני סוגי שערים ומחסומים, ואלו הם:

שער או מחסום פיזי החוסם גישה או יציאה – שערים עשויים להיות מיוצרים מברזל, עץ או שלשלאות מתכת, ותפקידם להגן מפני פריצת כלי רכב זרים. שערים ומחסומים אלו מופעלים באופן אוטומטי.

שערים או מחסומים מופעלים ידנית – שערים ומחסומים אלו מניעים את התנועה אל המתחם או מחוצה לו, והם מופעלים ידנית על ידי מפעילי שערים או שומרים.

בנוסף, חיישני הרכב, ציוד ההפעלה, אישורי הקריאות, וגישות למערכות הבקרה, עשויים להוות חלק בלתי נפרד ממערך השליטה והניהול של השערים והמחסומים.

שערים ומחסומים למגזר העסקי

שערים ומחסומים למגזר העסקי מותקנים מחוץ למתחמי עסקים גדולים, וזמינים לבחירה מתוך מגוון נרחב של אפשרויות, מחסומים בעיצוב פשוט, או גרסאות שערים מתוחכמים יותר. המפתח לבחירת המערכת הנכונה לעסק שלכם היא להבין את מידת הגבלת הגישה אותה אתם מעוניינים לאכוף.

לדוגמא, האם אתם מבקשים שליטה על גישת כלי רכב או הולכי רגל? שערים ומחסומים מופעלים ברוב המקרים באמצעות מערכת אינטרקום המותקנת בבית העסק. חברת ח.ממרוד מספקת ומתקינה מגוון שלם של המותגים האוטומטיים של שערים ומחסומים, במבחר דגמים.

כחלק מהשירות, נציגי החברה עורכים סקירה של המתחם העסקי לפני התקנת השערים או המחסומים על מנת למצוא את הפתרון הנכון, ודנים עם בעלי העסק לגבי העדפותיהם להפעלת הגישה, כולל הפעלת השערים והמחסומים באמצעות שלט רחוק, או אינטרקום.

שערים ומחסומים למגזר המוסדי: מגוון פתרונות

מגוון הפתרונות של חברת ח.ממרוד כולל את מערך הייצור, המסירה וההתקנה של שערים ומחסומים למגזר המוסדי. כל השערים, המחסומים והציוד האוטומטי בנויים בהתאם לתווי תקן, באמצעות המנעולים והמנגנונים המתאימים ביותר, המאפשרים אף חסימת התנועה הגבוהה ביותר.

השערים והמחסומים עומדים בכל דרישות התקנות הקיימות ומשיגים רמת הגנה מקסימאלית לכל המגזרים המוסדיים.

כל השערים מיוצרים בהתאם למפרט המדויק שלכם, ונמדדים בהתאם לאסתטיקת הבניין. בנוסף, הם מהווים חלק מפתרון בקרת גישה רחב יותר הפועל בצורה חלקה עם מגוון נרחב של מערכות כניסה כגון לוח מקשים, שלט רחוק או אינטרקום.

שערים ומחסומים לוועדי בתים

שערים ומחסומים לוועדי בתים משמשים ברוב המקרים להגנה על מתחמי מגורים או בתים פרטיים. התקנתם מאפשרת מספיק מרחב ליציאת וכניסת כלי רכב מהשערים, והם קלים יחסית להתקנה.

התקנת שערים ומחסומים בוועדי בתים נדרשת לצרכי בטיחות והם כוללים חיישנים המגנים על כלי הרכב ועל הולכי הרגל מפני נזק ופגיעה במהלך פעולת השער.

חברת ח.ממרוד מתחייבת לעמוד בכל תקני הבטיחות בייצור והתקנת השערים והמחסומים. גישה זו ממחישה את מחויבות הנהלת החברה לעמוד בסטנדרט של מצוינות ביחס להתקנות השערים והמחסומים, באמצעות חינוך צוות העובדים בחברה להבין את התקנים הנדרשים על מנת לספק התקנה בטוחה ומתאימה.

השערים והמחסומים המיוצרים בחברה מסוגלים לספק את כל ההיבטים של בטיחות, עיצוב, התקנה ותחזוקה של פתרונות שערים ומחסומים אוטומטיים, באחריות מותאמת על מנת להשיג את הרמות הנדרשות של בטיחות השער.

דילוג לתוכן