הפתרונות שלנו

  • ח.ממרוד-שערים-וגדרות

פתרונות גידור בטחוני

הגידור הבטחוני הינו אמצעי פיסי שנועד למנוע ככל האפשר כניסה לא מורשית לאתרים שהינם תחת בקרה ולהפנות את הגורמים המורשים לכניסות המבוקרות.
חברתנו מבצעת פרויקטים בכל סדרי הגודל, המיועדים לאבטחה ומיגון ועיכוב חדירה לשטח המוגן, באמצעי גידור פשוטים ומורכבים כאחד.

השוק כיום מכיל מבחר עשיר של מוצרי גידור בטחוני, וכאן תמצאו את מבחר גדול של דגמים, תוכלו לצפות / להוריד מפרט טכני למוצרי גידור בטחוני בסיסיים, ולבחון התאמתם לצרכיכם.
המוצרים המוצעים בחברה מותאמים לתקציב המזמין ולדרישות הבטחון.

פתרונות גידור אזרחי

הגידור האזרחי הינו אמצעי פיסי שנועד לתחום שטחים ואיזורים המשמשים צרכים שונים, אם גינות ציבוריות ופארקים, בתים פרטיים או משותפים, שטחים חקלאיים, מרכזים מסחריים וקניונים, מדרכות וכבישים, מעקות בטיחות להפרשי גובה, הגנה על תחנות הסעה, תחנות דלק, וכל מתחם הזקוק לתיחום.

הגידור האזרחי הינו אמצעי פיסי שנועד לתחום את השטח ולנתב את הגורמים המבקשים להיכנס אל תוכו לכניסות המאושרות.
חברתנו מבצעת פרויקטים בכל סדרי הגודל, באמצעי גידור פשוטים ומורכבים כאחד.
השוק כיום מכיל מבחר עשיר של מוצרי גידור אזרחי, וכאן תמצאו מבחר גדול של דגמים, תוכלו לצפות / להוריד מפרט טכני למוצרי גידור אזרחי בסיסיים, ולבחון התאמתם לצרכיכם.
המוצרים המוצעים בחברה מותאמים לתקציב ודרישות המזמין.

פתרונות טכנולוגיות הגנה

טכנולוגית ההגנה ההיקפית הינה הנדבך הבא במערך ההגנה, המאפשרת לגורמים המאבטחים אתרים גדולים או מרוחקים, את הכלים לנטר חדירות או נסיונות לחדירות לא מורשות לאתר המוגן.
באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים, אנו מאפשרים הענקת אמצעי חיווי המספקים מידע מקיף לכל נסיון חדירה לא מורשה. כלים אלה מאפשרים לגורמים המאבטחים זיהוי האיזור המצוי תחת איום והאלמנטים המאיימים על אותו האיזור ומאפשרים הפעלת שיקול דעת של הגורמים המאבטחים, באשר להפעלת כוח התגובה לאיום שנצפה.
חברתנו מתמחה בביצוע פרויקטים בכל סדרי גודל, לאבטחה ומיגון ועיכוב חדירה לשטח המוגן, החל משלב הייעוץ, התכנון, הפיקוח וכלה בשלב הביצוע עד מסירת האתר למזמין.

אנו משלבים ידע רב שנים, מערך גידור פיסי תוך הטמעה של טכנולוגית הגנה היקפית, בהתאם לתקציב המזמין ודרישות הביטחון.

מעקות ופתרונות בטיחות

כשמדברים על מעקות, מדברים על אמצעי שתפקידו למנוע נפילה בין שני מפלסים שונים או הפרדה בין שני משטחים לצרכי בטיחות.
חברתנו מתמחה ביצור ובהתקנת מעקות ממתכת שמשמשים בשני תחומים מרכזיים – מניעת נפילה מגובה – על פי תקן ישראלי 1142, ומעקות לאיזורים מסוכנים – מניעת התפרצות לכביש, איזורים המסומנים כבעלי סיכון גבוה להולכי רגל במפעלים ואיזורים נרחבים, ניתוב קהל במקומות הומים.
השוק מכיל מבחר עשיר של מעקות מסוגים שונים. באתר זה תמצאו מגוון נבחר של דגמים, תוכלו לצפות / להוריד מפרט טכני למעקות ולבחון התאמתם לצרכיכם. עם זאת, אנו מבצעים את כל סוגי המעקות ממתכת, גם אם לא מצאתם אותם בדפים אלה.
חברתנו מבצעת פרויקטים בכל סדרי הגודל, ובהתאמה לתכנון אדריכלי או ההנדסי של הלקוח.

בין הפרויקטים מסוג זה שביצענו בעבר ניתן למצוא:

את פרויקט נמל ת"א (בתכנון אדריכלי – מייזליץ – כסיף)

פרויקט נמל יפו (בתכנון אדריכלי – איתן עדן)

פיתוח שכונת צוריאל ברשל"צ (בתכנון אדריכלי – חיים כהנוביץ)

פרויקט שמורת החולה (בתכנון אדריכלי – רם מולכו)

המוצרים המוצעים בחברה מותאמים לתקציב המזמין ולדרישות הבטיחות.

שערים ואמצעי נגיפה

חברתנו מתמחה ביצור ובהתקנת שערים ממתכת במגוון דגמים ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח, המשמשים לשני יעדים מרכזיים – אפשור או מניעת מעבר של רכבים, בני אדם או בעלי חיים מצד אחד לצדו האחר של שטח מוגדר.
השוק מכיל מבחר של שערים מסוגים שונים. באתר זה תמצאו מגוון נבחר של דגמים, תוכלו לצפות / להוריד מפרט טכני לשערים ופשפשים להולכי רגל, ולבחון התאמתם לצרכיכם. עם זאת, אנו מבצעים את כל סוגי השערים ממתכת והתאמתם לדגם הגדר שנבחרה, גם אם לא מצאתם אותם בדפים אלה.
חברתנו מבצעת פרויקטים בכל סדרי הגודל, הן לבסיסים צבאיים, נמלי ים או נמלי תעופה או כניסות ויציאות בישובי ספר.

אנו משלבים גם טכנולוגית הגנה היקפית בהתאם לנדרש, ובין היתר תכנון והתקנה של בולארדים, שילוב של קריאה ביומטרית, או תגי קירבה בעת כניסה בשערי קרוסלה, פשפשים להולכי רגל, מערכות LPR לאישור כניסת כלי רכב למתחם, ושליטה מרחוק על פתיחה וסגירת שערים.
המוצרים המוצעים בחברה מותאמים לתקציב המזמין ולדרישות הביטחון.

תכנון וביצוע פתרונות מותאמים

בנוסף למגוון הפתרונות והמוצרים הרבים שח.ממרוד מייצרת ומשווקת, אנו פועלים בקשר ישיר עם חברות וקבלני ביצוע בתכנון פתרונות מותאמים אישית אשר עולים כתוצאה ממסגרת אילוצים מורכבת מהרגיל. מחלקת ההנדסה של ח.ממרוד ידועה ביכולת תכנון "מחוץ לקופסא" המאפשרת השגת פתרונות יצירתיים גם כאשר רמת המורכבות גבוהה במיוחד.

אנחנו כאן לשירותכם

חייגו: 08-8542572

או השאירו פרטים, ואנחנו נשוב אליכם בהקדם

קבלו הצעת מחיר מהירה דילוג לתוכן