הנדסה ומפרטים טכניים

  • ח.ממרוד-שערים-וגדרות

הנדסה ומפרטים טכניים

חברת ח.ממרוד, הינה חברה בעלת וותק רב ונסיון עשיר בניהול וביצוע פרוייקטים בקנה מידה ענק ומורכב בעולמות הגידור וההגנה הפיזית. ח.ממרוד מתמחה באיתור ומתן פתרונות הנדסיים גם כאשר האתגר הינו גדול או בעל אילוצים רחבים רבים. 

חברת ח.ממרוד, פועלת על פי מיטב התקנים המוכרים בשוק מתוך בחירה מושכלת למיצוב יצרני איכותי ללא פשרות. בחירה זו מסייעת בשמירה על טיב ואיכות מצוינים אשר שמים את מוצריה של ח.ממרוד בגאווה בראש.

ח.ממרוד פועלת בארץ ובעולם ומוסמכת לביצוע פרויקטים ושיתופי פעולה עסקיים גם על פי החברויות, ההסמכות והתקינה הבאות:

  • קבלן רשום בפנקס הקבלנים ג-100

  • מאושר תו איכות השירות מטעם Virtual Partner

  • חברים באיגוד לשכת המסחר

  • ספק מורשה משרד הבטחון

  • ספק מורשה חשכ"ל

  • מורשה לביצוע הנחיות חוזר מנכ"ל לגידור מוסדות חינוך

  • מיוצר על פי התקנים הישראלים: 4273, 1142, 414

  • ספק מורשה האגודה למען החייל

שאלות ותשובות כלליות

בוודאי. בתים פרטיים המבקשים להגן את פרטיותם, משלבים בדרך כלל, מערך של מצלמות אבטחה מחוץ ובתוך הבתים, המתחברים למערך האזעקה הקיימת בבית. מערכות ה-CCTV (טלויזיה מעגל סגור) מקבלות חיווי ממערכת האזעקה ומערך הגלאים המותקן בנכס, ומאפשרות למצלמות להתנייד ולהתמקד על האיזור המאוים בפריצה. כיום, בעל הנכס יכול בקלות לזהות חדירה לשטחו באמצעות צפיה במתרחש הן ע"ג המחשב הנייד/נייח או באמצעות מחשב לוח (טבלט) או סמארטפון.
טכונלוגיות נוספות המשולבות בהגנה על נכסים פרטיים הינן מערכות בקרת כניסה כדוגמת קודן, כניסה באמצעות אישור ביומטרי, קוראי קירבה ועוד.

טכנולוגית הגנה היקפית מתאימה לכל מי שזקוק לשליטה ובקרה מרחוק על המתרחש בשטחו. טכנולוגיה זו מתאימה במיוחד למקרים הבאים:
א. אתרים בהם יש תנועה מרובה של כניסות מורשות במהלך היום, הדורשות פיקוח, ניטור ובקרה, כדוגמת מרלו"גים, נמלי ים ותעופה, מפעלים, חוות חקלאיות, יישובי ספר, מוסדות מסוגים שונים (חינוך, בריאות, ציבור), בסיסים צבאיים ואחרים.
באתרים אלו אנו מבצעים התקנה של מערכות כניסה וזיהוי חכמות – LPR – כניסה מורשית לרכבים ע"פ זיהוי מספר הרישוי של הרכב, בולארדים לאפשור או מניעת כניסה לרכבים שאינם מורשים, אישור ביומטרי, קוראי קירבה לכניסת הולכי רגל וכיו"ב. בנוסף, באתרים אלו יותקנו אמצעי גידור בטחוני משולבים בטכולוגית הגנה היקפית כגון מצלמות ו/או חיישנים המחוברים למרכז בקרה באתר ומיועדים לעיכוב חדירה לא מורשית בשאר שטחי האתר המוגן.
ב. אתרים אשר השטח ההיקפי שלהם הוא גדול (אלפי מטרים של היקף) – כגון יישובי ספר, חוות חקלאיות או חוות של אנרגיה סולארית – אשר נדרשים להגנה היקפית, על ידי הקמת מנגנון ניטור חכם. על גבי מערך הגידור יותקנו מצלמות המסוכרנות עם גלאים ומשדרות לחדר הבקרה או לכל מיקום מרכזי אחר את כל המידע מהשטח, ומאפשרים הקפצה של כח האבטחה לנקודת האירוע הבטחוני הספציפי לפי הצורך, תוך חיסכון אדיר במשאבי כח אדם שהיו נדרשים לסיורים בהיקף השטח אלמלא אמצעים אלו. עלות התועלת בהגנה היקפית באתרים מסוג זה הינה גבוהה מאד.
ג. אתרים מרוחקים שהגישה אליהם אינה מיידית – באופן כזה שהמערך האבטחה הפיסי בשילוב טכונלוגיה ההגנה ההיקפית יוצר עיכוב בחדירה לא מורשית, המאפשר לגורם המאבטח מספיק זמן תגובה להגיע לאתר המאובטח. במצב כזה, קיים גם חיסכון משמעותי בכח האדם הנדרש לאבטחת האתר המרוחק.
ד. נכסים פרטיים.

כאשר מבקשים לבצע עיבוי של גדר בטחונית, וליצר עיכוב נוסף ומאיים בעת נסיונות חדירה.

הגלוון הוא אמצעי הגנה קורוזיבית (המונעת חלודה) על הגדר. עצם הציפוי של החומר באבץ, שהינו מתכת שאינה מתחמצנת, יוצרת גנה זו, ובכך מאריכה את חייו של מוצר המתכנת.

חוזר מנכ"ל קובע את דרישות המינימום לגידור מוסדות חינוך ובין היתר את גובה הגדר, ומרווח הסורגים שבה. על פי הגדרה זו, דגמי ערן ועומרים הינם הדגמים היחידים המאושרים לגידור היקפי של מוסדות חינוך.

דגם דליה הינו הדגם הנותן את התמורה הטובה ביותר לערכו. דגם זה הינו דגם בעל מראה דקורטיבי מרשים, ביחס למחירו הנחשב לזול מבין דגמי הסבכה.

קבלו הצעת מחיר מהירה דילוג לתוכן